WWE 2K15 na PC już 28 kwietnia


WWE ogłosiło, iż gra WWE 2K15 trafi także na PCty. Gra ma się pojawić wiosną a dokładnie 28 kwietnia 2015, będzie to wersje nextgenowa i w dodatku DLC będzie za free.

Dostępne m.in. na platformie Steam (Cena to 44,99€ czyli około 180 zł)

Wymagania systemowe:
MINIMUM: 
System: 64-bit: Windows Vista SP2 
Procesor: Core 2 Duo E6600, AMD Athlon 64 X2 5400+ 
Pamięć: 4 GB RAM 
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 450 lub AMD Radeon HD 5770, 1GB GDDR (kompatybilny DirectX11) 
DirectX: Wersja 11 
Sieć: Szerokopasmowy Internet
Dysk Twardy: 22 GB wolnego miejsca
Karta Dźwiękowa: Karta zgodna z DirectX 9.0c

REKOMENDOWANE: 
System: 64-bit: Windows® 7 / Windows® 8 
Procesor: Intel Core i5-3550, 3.30 GHz 
Pamięć: 8 GB RAM 
Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 570 lub AMD Radeon HD 6970 
DirectX: Wersja 11 
Sieć: Szerokopasmowy Internet
Dysk Twardy: 22 GB wolnego miejsca
Karta dźwiękowa: Karta zgodna z DirectX 9.0c
Dodatkowe Informacje: Co najmniej 2 GB pamięci karty video

Języki (Polski - Nieobsługiwany):
Angielski
Francuski
Włoski
Niemiecki
Hiszpański

Zawiera absolutnie wszystkie elementy do pobrania*:
Natychmiastowy dostęp do grywalnych postaci Hulk Hogan i Hollywood Hogan:
Co zrobisz, kiedy DWIE wersje Hulka Hogana ruszą na ciebie? Otrzymasz Hulka Hogana w wersji "Hollywood" oraz klasycznego, czerwono-żółtego Hulka Hogana.

Natychmiastowy dostęp do pakietu grywalnych postaci Sting Playable Characters Pack:
Po raz pierwszy w HISTORII ringu WWE, nadszedł czas na Showtime! Otrzymasz dwie wersje legendarnego Stinga! Graj jako blond retro Sting w neonowych kolorach albo przerażający cichy wojownik, który walczył z nWo!

Pakiet postaci WCW Character Pack*:
W trakcie Monday Night Wars, WCW zdominowało WWE przez 83 tygodnie pod rząd. Przeżyj ponownie Monday Night Wars z pięcioma najtwardszymi legendami WCW - “the Belfast Bruiserem” Fitem Finlay'em, Lordem Stevenem Regalem, "the Beast from the East" Bam Bam Bigelowem, Diamond Dallasem Page'm oraz "the Total Package" Lexem Lugerem... w jednym pakiecie dodatkowym! WCW... tu się bawią duzi chłopcy.

Pakiet postaci NXT Arrival Character Pack*:
Graj jako największe supergwiazdy, jakie kiedykolwiek postawiły stopę w ringu NXT – oto zupełnie nowy NXT ArRIVAL Pack! Przyszłość zaczyna się już dziś, dzięki takim grywalnym postaciom NXT jak Adam Rose, Konnor i Viktor z The Ascension, diva NXT Emma czy były mistrz WWE i konferansjer Monday Night Raw - JBL!

Pakiet ciosów New Moves Pack*:
Zyskaj dostęp do ponad 30 nowych ciosów, które dodasz do swojego arsenału – oto WWE 2K15 New Moves Pack! Wykonaj ekscytujące nowe ciosy, takie jak Uso Crazy czy Spinning Powerbomb, a także nowe wersje Sister Abigail Braya Wyatta czy Gutwrench Suplex Cesaro.

Accelerator*:
Zdecyduj o ogólnych statystykach i poziomach atrybutów każdej supergwiazdy, legendy i divy WWE w grze. Odblokuj wszystkie supergwiazdy, legendy i divy WWE, w tym alternatywne stroje oraz wszystkie areny i mistrzostwa w WWE 2K15.

Showcase – One More Match*:
Przeżyj rywalizację pomiędzy Randym Ortonem i Christianem - oto One More Match i wiele godzin akcji w trybie 2K Showcase! Stocz pojedynki i poznaj tę historię w trakcie gry i poprzez filmy WWE. Zdobądź też gwiazdy WWE Superstars z roku 2011: Christiana, Randy'ego Ortona, Edge'a, Marka Henry'ego oraz Sheamusa, oraz areny z roku 2011: SmackDown, Extreme Rules, Over the Limit i Capitol Punishment.

Showcase – Hall of Pain*:
World's Strongest Slam pojawia się w nowej odsłonie trybu 2K Showcase Hall of Pain! Przeżyj ponownie drogę na szczyt Marka Henry'ego, która trwała w latach 2011-2013, poprzez klasyczne zapisy wideo i starcia WWE. Odblokuj historyczne wersje Marka Henry'ego, Big Showa, The Great Khali i nie tylko! Otrzymasz też takie areny jak Vengeance (2011) czy WrestleMania 29.

Showcase – Path of the Warrior*:
Poczuj potęgę Ultimate Warriora w pakiecie "Path Of The Warrior" dla trybu 2K Showcase w WWE 2K15! Przeżyj jego karierę, oglądaj historyczne transmisje WWE i otrzymaj grywalne legendy, takie jak Ultimate Warrior, Hulk Hogan, André the Giant, Macho King i inni! Otrzymasz też grywalne areny, takie jak WrestleMania VI, VII i XII; SummerSlam®; Saturday Night’s Main Event oraz Madison Square Garden.

Więcej screenów - http://www.wwe.com/inside/2k/wwe-2k15/wwe-2k15-windows-pc-announcement-this-spring-photos

4 komentarze:

Przeczytałeś post? - Skomentuj go wyrażając swoją opinie na ten temat.

 
Data założenia: 01.08.2013 | Prawa autorskie: WWE | Grafika: 2k.wwe.com, psd-dreams.de, WWEVerdePL