Q&A z Community Managerem od gier WWE, wywiad z wiceprezesem 2K Sports ds. marketingu, pomniejsze informacje

Aby przeczytać newsa kliknij "czytaj dalej"


W niedawnym wywiadzie dla francuskiej strony Gameblog.fr, wiceprezes 2K Sports ds. marketingu Chris Snyder ujawnił niektóre ze zmian jakie wprowadzi do WWE 2K15 Visual Concept. 2K obejrzało kilka walk i zorientowało się, że nie każda walka jest w tym samym tempie, stylu oraz ma ten sam czas trwania i postanowiono spróbować wprowadzić to także do WWE 2K15. Aby to osiągnąć, czas trwania walk będzie teraz bardziej nieprzewidywalny i będzie operaty na podstawie pewnych czynników takich jak zmęczenie, momentum oraz stamina. Poza tym 2K wprowadzi również psychologie ringową która wpłynie na zachowanie w trakcie walki. Element ten wniesie różne style walki bardzo podobne do WWE SvR 2008 i pozwoli komputerowi grać w stylu danej gwiazdy. Między innymi mogą być takie style jak Giganci, Brawlerzy, Grapplerzy oraz High Flyerzy. Przykładowo High Flyer będzie walczył szybciej, lepiej trafi na górną linę i odbije się od niej podczas gdy gigant powolnie dobiegnie do lin lub wejdzie na narożnik.

Podczas Roster Reveal, które odbędzie się 16 sierpnia o 19:00, obecny będzie także Sting. Prócz osób które widnieją na poniższym obrazku obecny będzie także gospodarz tego panelu - Stone Cold Steve Austin

Pierwowzór okładki edycji “HULKAMANIA” Edition oraz rendery postaci Hulka jakie pojawią się w tej edycji jako DLC

Jared 2K który jest Community Managerem od gier WWE odpowiedział na oficjalnym forum 2K na kilka pytań fanów.

O screenie z Johnem Ceną: Tak, to jest rzeczywisty screen z gry zrobiony przez narzędzia deweloperskie, podobnie robiono screeny z WWE 2K14. Zdjęcie zostało zrobione w trakcie gry więc nie jest to kawałek wejścia lub cut-scenki. Oświetlenie, głębia ostrości oraz odbicie światła od lin jest w grze. Jared zauważył, że screen pokazuje jak modele będą dopracowane, zaletą oczywiście będą nowe skany twarzy oraz dodane szczegóły, począwszy od struktury kości do koloru skóry. Podczas walki bardzo dobrze będą widoczne także żyły które doskonale są wychwycone na screenie.

Jak będą wyglądać fani? - Znacznie lepiej! Tłum będzie zrobiony na wzór NBA 2K14 z odpowiednikami fanów WWE. Jeżeli modele będą się powtarzać, to będą nosić inne koszulki. Będą różnice w płci oraz w rozmiarach fanów. Będzie także więcej plakatów.

Czy są plany wydania screena czy czegoś podobnego z X360 lub PS3? - Oczywiście ale raczej dopiero po IGN First. Osoby które pozostaną przy konsoli Xbox 360 lub PS3 także będą mieli wyjątkowe powody by kupić tegoroczną grę.

Czy wejścia gwiazd również będą bardziej realistyczne, czy poprawiono coś w nich? - Wejścia będą zdecydowanie lepsze i bardziej dokładne. Niektóre z nich będą miały najwyższą jakość wizualizacji i oświetlenia, inne po prostu lepszą prace kamery, przykładowo kiedy mamy początek wejścia Johna Ceny ujęcie nad fanami będzie nieco bardziej autentyczne i będzie miało się poczucie, że kamera jest naprawdę obsługiwana przez dźwig. Spektakularnie ma wyglądać również wstęp wejścia Randy'ego Ortona gdy pojawia się światło stroboskopowe. Wraz z nowym silnikiem oświetlenia, Randy zyskuje naturalne podświetlenie podkreślające jego sylwetkę. Światła świetnie wyglądają także na rampię czy barykadach. Wygląda to bardzo naturalnie i nie jak video-gra.

Czy przechwycenia wejść zostały robione przez gwiazdy czy postronne osoby? - Kilka gwiazd brało udział w nagraniach swoich wejść, między innymi Cesaro, jednak sporo jest wykonanych przez aktorów. Przechwytywanie ruchu przez 2K jest jednak fantastyczne. Aktorzy dostosowują się do wizualizacji oraz dźwięków. 2K ma natychmiastowy dostęp do obu wersji, tej nagranej przez aktorów oraz video z wejściem gwiazdy. Każda gwiazda z rosteru dostanie nowe wejście więc na pewno zobaczymy poprawę.

Czy można powiedzieć już coś na temat Div w grze? - Wyglądają dużo lepiej, szczególnie na Xboxie 360 i PS3. Na pewno zauważymy różnice pomiędzy poprzednią wersją gry WWE. Roster div również zostanie zaprezentowany dzień przed SummerSlam.

Odnośnie trybu 2K Showcase Jared napisał, iż tryb ten będzie polegał na dwóch bardzo rozwiniętych rywalizacjach, tryb skonstruowany będzie tak jak w przeszłych edycjach (Attitude Era, 30YearsofWM) tyle tylko, że będzie on o wiele lepiej przygotowany, rywalizacje będą posiadać więcej walk, dostaniemy również wysokiej jakości treści video oraz inne małe smaczki które poznamy później.

Przypominamy, że Roster Reveal odbędzie się w następną sobotę o 19:00. Jeżeli 2K będzie transmitować ujawnienie rosteru, stream pojawi się także na naszym blogu. Według informacji od przedstawiciela Muve/Cenegi do końca tego tygodnia powinny pojawić się informacje na temat dostępności edycji kolekcjonerskiej w Polsce.

Na koniec takie porównania screenów


Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić - http://bit.ly/1AdrG5J)

1 komentarz:

  1. Szkoda ,że nikt nie pytał czemu MyCarrer nie ma na x360 albo Ps3 ale może na to za wcześnie. CIekawe co tam szykują dla posiadaczy starych konsol mam nadzieję ,że też coś fajnego. A co do reszty na prawdę spoko.

    OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś post? - Skomentuj go wyrażając swoją opinie na ten temat.

 
Data założenia: 01.08.2013 | Prawa autorskie: WWE | Grafika: 2k.wwe.com, psd-dreams.de, WWEVerdePL